https://www.hourworld.org/bank/MyNewz.php
Brno, Česká Republika

143 ČLENŮ. 76 HODIN SMĚNĚNO.

E-mail   Pamatovat si mě
Heslo   
Podmínky užití Ochrana soukromí

Časová banka pro studenty Masarykovy univerzity.

Facebooková skupina

kde se nacházejí nejaktuálnější informace
www.facebook.com/ groups/TimebankMuni/.
 

Kontaktní email

timebankmuni@gmail.com

Informace Timebank MUNI

Vítejte v systému Timebank MUNI!

Timebanking (časové bankovnictví), je způsob, jak získávat a zároveň dávat, bez nutnosti používat peníze. Spojuje lidi, kteří mají co dát (což jsou podle našeho názoru všichni) a umožňuje jim využít jejich talent, znalosti a schopnosti ve prospěch ostatních a zároveň získat to, co sami potřebují. Měnou v systému je jedna hodina, čas každého člena je stejně hodnotný.Jak to funguje?
Každý, kdo se chce zapojit, napíše co by rád dělal pro ostatní, a co by chtěl, aby ostatní dělali pro něho. Pokud například budu nabízet, že někoho doučím angličtinu, ozve se mi Jana, která chce doučit. Domluvím se s Janou, dvě hodiny ji doučuji. Hurá, právě jsem si vydělala své první dvě hodiny. Ty pak můžu utratit za libovolnou nabízenou službu od jiného člena Timebanky. Například za opravu kola, kterou nabízí Petr. Nezáleží na tom, jak náročná činnost kterou si vyměňujeme byla, jde o čas, který jsme nad ní strávili.

Prosíme, použijte při registraci univerzitní e-mail, abychom si mohli ověřit, že jste studenti (absolventi, vyučující, zaměstnanci, ...) Masarykovy univerzity. Děkujeme!

hOurworld Novinky


hOurworld News

hOurworld Mobile Time Banking We believe in Open Innovation! We implement the best ideas of our members and coordinators. This broad based co-production model of networking and development affords us all the best tools for sustaining our local communities!


We believe in removing ALL the barriers to time banking that we can. Access to the hOurworld platform is FREE. It is easy for new members to join and learn, and easy for coordinators to manage and report on their members and activity.

We believe in supporting local diversity while maintaining a central cooperative organization to provide accessible support, training, and communications. We are documenting and teaching these models.

We believe that every member have control over their own privacy and content. We operate on private secure servers and HIPPA compliant data centers where all information is encrypted before going out on the internet.

We believe that time banking is one spoke in a wheel of Movements Moving Together. We foster local community organizations drawing together to create powerful local economies as they integrate CSA, Food Co-op, Buy Local, Transition Town, BALLE, CAP and others. The opportunities are endless!

All the Best from hOurworld

Novinky

1. 5. 2016
O web už se dál nestaráme a nabídky na něm nejsou příliš aktuální, pokud se i přes to chcete zapojit a systém prozkoumat, jste vítáni!
23. 5. 2015
O projektu Timebank MUNI se můžete více dozvědět mimo jiné i z několika článků, které byly publikovány např. na zpravodajském on-line deníku Stisk, studentském portálu LeMur, webu Flek.cz nebo v květnovém čísle tištěného Mesíčníku Masarykovy univerzity. :-)
18. 5. 2015
Pokud zjistíte, že vám e-mail ze systému přišel do složky Spam, prosíme, označte tento e-mail jako chybně rozpoznaný spam (pokud s tím tedy souhlasíte :-)). Pomůže nám to, děkujeme.
28. 3. 2015
V současné době se stává, že e-maily ze systému - tzn. o registraci, aktivaci účtu apod., přichází do složky spam, proto si ji prohlédněte. Všechny registrace se snažíme potvrzovat co nejdříve. Nějakou dobu poté trvá, než se přidání nového člena projeví na serveru. Proto mějte strpení :)

Pokud web nemáte česky, ve svém účtu (account - profile - na stránce dole) si můžete češtinu nastavit.

Za nedostatky se omlouváme, snažíme se je napravit.